KONST / Litografier / Färglitografi 12825196
nr 1282 5196
Johannes Vennekamp
(f. 1935)
Färglitografi, Johannes Vennekamp (f. 1935), Signerad, numrerad 53/100. Motivet: 62x43mm
Johannes Vennekamp, bildkonstnär och grafiker född 1935.
måndag 21 oktober 2019
kl 20:37:29
Johannes Vennekamp
Läs mer om Johannes Vennekamp